July 06, 2020

Квест з елементами англійської мови

 

Точка 1 - Puzzles Station

Зібрати карту світу і прочитати англійською назви всіх континенти (за скільки часу кожна команда справиться). Відповідно до часу кожній команді ставляться бали, якщо команд 5, максимальний бал – 5). Інвентар – карта у вигляді пазлів, секундомір, ручка і листочок (для запису часу, щоб виставити бали)

Точка 2 - Game station

Кожен член команди повинен з допомогою скакалки добратись з однієї вказаної точки до іншої, де стоїть стіл із картками, вибрати картку зі словом, яке означає якусь їжу та покласти її в правильну "компанію" - "Healthy food" (здорова їжа) (Apples, avocados, bananas, eggs, nuts, carrots, broccoli, onions) or "Unhealthy food" (pizza, margarine, cookies, chips, fast food, Energy Drinks, candies. Скільки правильних слів покладено у правильну колонку, стільки й балів. Інвентар – скакалка, карточки із словами (див. в додатку), секундомір, ручка і листочок (для запису часу, щоб виставити бали)

 Точка 3 - Transformers

За певний період часу групі треба скласти (вся команда повинна брати участь) скласти ЛІТАК, СТАТУЮ СВОБОДИ, ПІРАМІДУ. Інвентар – ручка і листочок (для запису часу, щоб виставити бали), секундомір

Точка 4 - Quest room

Втеча з кімнати. Суть квесту полягає в тому, що учасників замикають в окремій кімнаті, а вони за допомогою підказок повинні знайти ключ, щоб вибратися з неї. (Волонтер також знаходиться у кімнаті і закриває кімнату зсередини). Підказки повинні бути підготовлені відповідно до приміщення, першу підказку дає волонтер, вона вказує, де знаходиться друга підказка і так далі.

Якщо є два ключа від кімнати, один ключ волонтер ховає, один має при собі, щоб, коли прийде група, закрити зсередини, закрити із середини. Якщо є тільки один ключ, волонтер ховає малюнок із ключем, а оригінал тримає в себе. Якщо вони знаходять паперовий ключ, волонтер відкриває кімнату.

Інвентар – підказки на англійській мові, які треба заховати по кімнаті, ручка і листочок (для запису часу, щоб виставити бали), секундомір.

 Точка 5 - “Guess what”

Стоїть коробка з отвором, у коробці є речі, кожен учасник по черзі запихає руку в отвір, торкається якоїсь речі і має вгадати на дотик, що це. Він має назвати предмет перед тим, як його витягне. Якщо називає це слово на англійській, зараховується подвійний бал (2 бали), якщо каже тільки на українській і вгадує слово (1 бал). Одна річ – один бал, якщо відразу на англійській мові – 2 бали.

Інвентар – коробка, речі, ручка і листочок (для запису балів).

Точка 6 - “Crocodile” (показуха)

Учасники мають 6 хв для того, щоб у вигляді показухи відгадати якнайбільше слів. Кожен по черзі витягує слово (на англійській) і показує його, а група повинна вгадати. Але ще є один момент, на карточці є слово, яке потрібно показувати або пояснювати, але там є умова – наприклад, пояснити слово кінь, але скакати на одній нозі. Якщо не виконується умова, бал не зараховується. Бонус – якщо учасники вгадають слово англійською, або будуть пояснювати його англійською, бал подвоюється (одне слово – 1 бал, англійською вгадане слово – 2 бали).

Інвентар – мішечок зі словами(див. в додатку), ручка і листочок (для запису балів), секундомір.

Точка 7 - Logical station

Знайти слова, пов’язані з подорожами за 3 хвилини (див. в додатку).

Підказка для волонтера (camera, shampoo, passport, money, visa, sun, map, boat, sand, sea), одне слово – 1 бал (можна скласти список слів на іншу тематику). 

Інвентар – картки з завданням (див. в додатку), ручка і листочок (для запису балів і для команди листочок з рукою для запису слів), секундомір.

Точка 8 - Musical station

Учасники обирають категорію (мультфільми, фільми, реклама), потім прослуховують мелодію та вгадують. Є тільки одна спроба, щоб вгадати. Взяти участь має кожен учасник. Одна відгадана мелодія – 1 бал.

Інвентар – мелодії пісень (див. в додатку), список із категоріями (для учасників) і піснями (для волонтера) на англійській мові (карточки з категоріями окремо великими буквами, щоб учасник міг вибрати. Якщо не знають перекладу слів, підказати і заодно вивчити з ними ці слова), ручка і листочок (для запису балів).

Додатки для квесту