resources-for-youth-workers-in-ukraine-image

Resources for Youth Workers in Ukraine

These Ukrainian resources are for youth workers, so they can teach young people independence and to find their place in society. Our resources can boost their efforts and help to bring even more benefits to young people. Here youth workers will find materials for life skills training, ideas for activities, practical tips and much more. (All resources are provided only in Ukrainian)

For youth workers

Helping Children
February 16, 2022

Фільми/мультфільми для перегляду з підлітками


Підлітки краще засвоюють інформацію, якщо подавати її в цікавій формі, наприклад, під соусом гри або фільму. Ми вибрали для вас захоплюючі і добрі стрічки, які продемонструють юним глядачам гідний приклад. Буде ще краще, якщо після перегляду ви обговорите їх разом. Черпайте натхнення з хороших фільмів!
Helping Children
October 08, 2021

Безкоштовні ресурси для волонтерів, молодіжних працівників та підлітків


Пропонуємо до вашої уваги освітні сайти для вивчення іноземних мов, загальні сайти, де є великий вибір курсів на різну тематику, онлайн освіта з різних предметів та підготовка до ЗНО, інтернет-платформи, які мають безкоштовні курси з різних предметів від авторитетних викладачів провідних університетів та інші цікаві і корисні ресурси для розвитку.
Helping Children
February 12, 2021

Заняття про Толерантність


Мета заняття: заохотити учасників бути більш толерантними до людей та показати, що люди є різні. Попередити булінг та дискримінацію в середовищі підлітків.
Helping Children
October 08, 2020

Тренінг «Профілактика агресивності»


«Війни починаються в головах людей» (Преамбула Статуту ЮНЕСКО). Мета тренінгу: профілактика агресивності у підлітків, навчання звільнення від негативних емоцій.
Helping Children
June 12, 2020

Майбутня професія. Заняття 2.


Друге заняття з цікавої профорієнтації. Тут ми зібрали вправи для розширення горизонтів учасників щодо їх кар’єрних можливостей. Також дамо інструменти для того, щоб підліткам вдалось самим зрозуміти своє покликання.
Helping Children
June 12, 2020

Майбутня професія. Заняття 1.


Вибір майбутньої професії - це завжди не просте рішення. Підлітки не володіють достатньою інформацією про ринок праці, не завжди трверезо оцінюють свої можливості та особисті якості. В цій статті ви знайдете план інтерактивного тренінгу №1 для проведення профорієнтації молоді.
Helping Children
June 12, 2020

Розвиток самооцінки


Часто доводиться чути від підлітків, що вони себе не люблять, часто вони несправедливо себе критикують, порівнюючи із іншими. Ми підібрали вправи, які допоможуть молодій людині знайти свої позитивні якості та трішки підняти самооцінку. Як важливо себе іноді похвалити та задуматись про свою унікальність!
Helping Children
June 11, 2020

Планування бюджету обіду та кулінарія


Молоді люди часто не вміють робити елементарних речей, які для дорослих є очевидними. Складати бюджет, оплатити рахунки, приготувати обід… Цього потрібно навчити! Пропонуємо вам провести дуже практичне та смачне змагання для підлітків, яке допоможе їм стати більш впевненими в самостійному житті.
Helping Children
June 11, 2020

Емоційний інтелект


Вміння розпізнавати свої емоції та емоції ближнього - надзвичайно важлива навичка для побудови хороших стосунків з оточуючими. Зазвичай травмованим дітям та підліткам важко проявляти емпатію та стримувати себе від поганих вчинків та слів. Нашою відповідальністю є навчити їх цього.