resources-for-carers-in-ukraine-image

Resources for Carers in Ukraine

Here foster parents in Ukraine can find expert advice and useful information on raising children, to address some of the challenges they face. It takes preparation, skill and support to provide therapeutic care. With improved parental support and professionalism, more children can grow up with well-being and security, and can have better opportunities to succeed as adults. (All resources are provided only in Ukrainian)

For Foster Parents

Helping Children
September 19, 2023

Як підтримати та заспокоїти дитину під час війни. Ігри у разі блекауту

This content is not available in your language

З теперішньою ситуацію та наближенням зими з'являється багато переживань, страхів, дискомфорту та приготувань. У такий час діти потребують особливої уваги з боку батьків. Страх, тривога та нервове напруження – ці почуття особливо впливають на дитячу психіку. Ділимося, як підтримати та заспокоїти дитину під час війни, щоб зменшити наслідки психологічної травми.
Helping Children
August 21, 2023

Як допомогти дітям пройти крізь виклики війни: поради від дитячого психолога

This content is not available in your language

"Для того, щоб наші діти були щасливими у щасливій країні, потрібна ця битва, у якій в кожного з нас є своє місце" - Олег Романчук поділився з батьками порадами про те, як допомогти своїм дітям пройти крізь виклики війни
Helping Children
August 03, 2023

Емоційний інтелект та як його використати в стосунках з сім'єю


Хочете покращити стосунки з членами сім’ї? Дізнайтеся, як емоційний інтелект (EQ) є вашим найефективнішим інструментом для подолання розбіжностей і зміцнення стосунків.
Helping Children
July 17, 2023

Кібербезпека або як вчити дітей бути обачними в інтернеті та корисні ресурси для навчання


Раніше люди взаємодіяли в кількох середовищах: земля, вода, повітря. З появою інтернету з’явився ще один вимір – кіберпростір. Ідеться про мережу взаємопов’язаних між собою пристроїв. Загалом безпека – це стан захищеності від зовнішніх і внутрішніх загроз. А безпека в кіберпросторі – ваша особиста захищеність та безпека ваших пристроїв - Олексій Барановський, ІТ-компанія Intellias.
Helping Children
July 04, 2023

Як говорити з дітьми про секс

This content is not available in your language

Коли починати говорити з дитиною про секс? У якому віці з’являються перші запитання і як на них відповідати?
Helping Children
May 30, 2023

Безпека. Поради для дітей і батьків

This content is not available in your language

У той час як вдома ваші діти в безпеці з вами, їх безпека поза домом залежить від того, чого і як ви їх навчите. У цій статті ви можете прочитати, чого варто навчити дитину, як їй пояснити важливі правила безпеки і список порад для дітей.
Helping Children
May 22, 2023

Допомога дітям з ООП під час війни. Поради для батьків

This content is not available in your language

Як батькам давати раду дітям з ООП під час війни та підтримувати їхні психологічний стан і навчальні досягнення
Helping Children
March 24, 2023

Батьки: Слідкуйте за своїми публікаціями в соціальних мережах


Багато батьків переймаються тим, чи безпечно їхні діти користуються інтернетом. Проте, експерти радять батькам переглянути власні онлайн-звички, особливо, коли йдеться про приватне життя їх дітей...
Helping Children
March 15, 2023

Як допомогти дітям пережити втрату рідних на війні? 5 порад для батьків і не тільки


Війна приносить багато страждання та втрат… Коли діти стикаються з цим болісним випробуванням, вони потребують співчутливої і мудрої підтримки з боку дорослих, щоби могти пройти дорогою жалоби, могти розділити біль і отримати належну підтримку, берегти у серці спогади і пам’ять, і жити далі – з надією і любов’ю продовжуючи свій шлях, над яким тепер завжди світитимуть зорями з неба ті, хто загинув на полях війни…