ТЕНДЕР на надання послуг з проведення стратегічної сесії та розробку стратегії організації
В рамках проєкту «Сильне громадянське суспільство України - рушій реформ і демократії» Громадська організація “Турбота в Дії” оголошує тендер на закупівлю послуг з проведення фасилітованої сесії та розробки стратегії організації на 2-3 роки.
В умовах постійних змін та зростання потреб цільових груп організація потребує стратегічного планування для узгодження програмної діяльності, розвитку команди, диверсифікації фінансування та підвищення ефективності своєї роботи.
Предметом закупівлі є надання послуг з фасилітації процесу стратегічного планування, що включає підготовку та проведення стратегічної сесії для команди організації, аналіз діяльності та наявних організаційних документів, супровід формування стратегічних пріоритетів, розробку стратегії розвитку організації та операційного плану її реалізації на 2–3 роки.
Проведення стратегічної сесії передбачається в один із таких періодів: 14–17 або 28 липня 2026 року, з урахуванням операційного графіка організації.
За результатами надання послуг має бути проведено сесію зі стратегічного планування та розроблено стратегічний документ, який включатиме:
Громадська організація «Турбота в Дії» запрошує до участі в тендері юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які мають підтверджений досвід надання послуг зі: стратегічного планування; фасилітації групових процесів; організаційного розвитку; роботи з громадськими та благодійними організаціями.
Перевагою буде: досвід розробки стратегій для організацій громадянського суспільства; досвід співпраці з організаціями, що працюють із дітьми та молоддю; досвід роботи з організаціями, які реалізують комплексні програми підтримки та розвитку.
Для участі в тендері необхідно подати наступні документи:
Кінцевий термін прийому пропозицій: 18 червня 2026 р.
Уся комунікація з питань закупівлі та її результатів здійснюється виключно у письмовій формі через електронну пошту somkina@care-in-action.org
З повагою,
Виконавча директорка
Олена Сьомкіна